سوال و جواب

– ایمیل های شما مربوط به چه اشخاصی است؟

تمامی ایمیل ها مربوط به شرکت هایی است که در حوزه گردشگری فعالیت می کنند. مانند آژانس های مسافرتی، هتل ها و شرکت های مسافربری زمینی و هوایی.

 

 

– شرکت های دریافت کننده ایمیل همگی در ارتباط با ایران هستند و مسافر به ایران میفرستند؟

خیر. در لیست ایمیل ما، تمام شرکت ها وجود دارد. چه شرکت هایی که با ایران آشنایی دارند و چه شرکت هایی که تاکنون با ایران ارتباط نداشته اند اما احتمال شروع این ارتباط وجود دارد.

 

 

– ارسال ایمیل توسط شما برای چه کسانی مناسب است؟

ارسال ایمیل برای تمام شرکت های مرتبط با حوزه گردشگری که به دنبال توسعه کسب و کار خود هستند مناسب است. مخصوصا برای شرکت هایی که به شکلی وابسطه به ورود مسافر خارجی هستند مانند آژانس ها فعال در حوزه اینکامینگ و هتل ها. طبیعتا بخش زیادی از ورود مسافر به ایران از طریق آژانس های خارجی انجام می شود که این آژانس ها در نهایت برای اجرای تور لازم است با یک شرکت در داخل ایران قرارداد منعقد کنند. به همین دلیل ارتباط این آژانس ها با شرکت شما به منزله تغییر اساسی در کسب و کار شما خواهد بود.

 

 

– این ایمیل ها از چه منابعی گردآوری شده است؟

بخش عمده ایمیل ها از شرکت های تبلیغاتی خارجی خریداری شده است.

 

 

– چرا به سیستم ارسال ایمیل شما اعتماد کنم؟

انتظاری نداریم چشم بسته اعتماد کنید. اگر تمایل داشتید همکاران ما در محل کار شما حاضر شده و لیست ایمیل ها را برای بررسی بیشتر در اختیار شما قرار خواهند داد و همانجا ایمیل شما را ارسال خواهند کرد. با توجه به اینکه اغلب آدرس ایمیل ها شرکتی است، با بررسی مختصر می توانید به قابل اعتماد بودن لیست پی ببرید. (این امکان تنها برای آژانس های معتبر و ارسال بالاتر از 10 هزار ایمیل قابل ارائه است)

 

 

– قیمت های شما در مقایسه با بقیه چگونه است؟

تا این لحظه هیچ مجموعه ای در ایران ارسال ایمیل گروهی برای گروه های هدف ما را ندارد. به همین دلیل امکان مقایسه وجود ندارد. اما در مقایسه با شرکت هایی که ارسال ایمیل گروهی به داخل کشور را دارند قیمت های ما بالاتر است که دلیل آن به دشوار بودن فرایند جمع آوری ایمیل و همچنین محدودیت در ارسال به آنها مربوط است.

 

 

– تمام ارسال های شما به اینباکس می رود؟

تضمینی برای ورود تمام ایمیل ها به اینباکس وجود ندارد اما درصد قابل توجهی اسپم نمی شوند چون برای ارسال از پیشرفته ترین سیستم های ارسال انبوه استفاده می شود.

 

 

– امکان طراحی ایمیل وجود دارد؟

بله. تمام ایمیل ها با طراحی مناسب اما نسبتا ساده ارسال می شوند اما اگر طراحی ویژه ای مد نظر دارید این امکان وجود دارد و همکاران ما می توانند بر اساس نمونه ای از ایمیل درخواستی شما این کار را انجام دهند.

 

 

– امکان درج لینک و قرار دادن عکس در ایمیل ارسالی وجود دارد؟

بله. تمام ایمیل ها بر اساس سلیقه شما قابل طراحی است. البته برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها راهنمایی هایی در این زمینه به شما ارائه خواهد شد.

 

 

– درصد باز شدن ایمیل ها چقدر است؟

کاملا بستگی به جذابیت ایمیل شما دارد اما این عدد بالاتر از 10 درصد خواهد بود که به نسبت ارسال انبوه داخل کشور بسیار عدد قابل توجهی است.

 

 

– آیا امکان انتخاب کشور یا شهر دریافت کننده ایمیل را دارم؟

بله. یکی از ویژگی های ممتاز سیستم ارسال ایمیل ما، تفکیک تمام ایمیل ها بر اساس کشور و شهر آن است که به شما امکان می دهد، بالاترین فایده را از ارسال های خود ببرید.

 

 

– امکان دریافت گزارش وجود دارد؟

بله. یک هفته بعد از ارسال ایمیل، گزارش کامل برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

– آیا ایمیل های شما قابل خریداری است؟

بله. البته با توجه به زحمت زیاد گردآوری و خرید دلاری آن، قیمت بالایی دارد.

 

 

– از زمانی که تصمیم به ارسال ایمیل بگیرم تا زمان ارسال چقدر طول می کشد؟

برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها، برای هر دریافت کننده ایمیل حداکثر هفته یک ارسال خواهیم داشت. به همین دلیل اولین زمان ارسال برای شما کاملا بستگی به ترافیک کاری ما دارد اما تلاش می کنیم این فاصله زمانی حداکثر یک هفته باشد.